Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem

Łóżka drewniane

Szafki nocne

Inne meble

MateraceDrewno
Strona głównaWarunki sprzedażyPłatnościMeble na ratyKontakt
Drewno
Drewno

Drewno

Nasza technologia decyduje o jakości naszych wyrobów. Pełna kontrola nad procesem produkcji od pozyskania surowca aż po pakowanie gotowego produktu pozwala nam na udzielanie 5-letniej gwarancji.

Surowiec

Nie szukamy oszczędności w surowcach. Samodzielnie konfekcjonujemy materiał - najwyższej jakości drzewo bukowe pochodzące ze zdrowych drzewostanów Pomorza. Dlatego jesteśmy pewni, że nasze meble zbudowane są na pewnej i zdrowej podstawie.

Przygotowanie

Buk to wymagający materiał. Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga nam odpowiednio przygotować surowiec. To kolejny element, dzięki któremu nasze produkty możemy objąć tak długoletnią gwarancją.

Cięcie i klejenie

Odpowiednio wyparzony i wysuszony materiał zostaje przycięty i klejony w określone wzory i elementy. Używamy wyłącznie ekologicznych klejów i przez cały czas dbamy o jakość wykonania.

Ręczne wykańczanie powierzchni.

Żeby nadać niepowtarzalny i wyjątkowy kształt każdy element, po obróbce maszynowej jest ręcznie szlifowany i wygładzany. Wtedy mebel uzyskuje szlachetność, której brak tanim wyrobom z masowej produkcji.

Barwienie i lakierowanie.

Ostatnim etapem produkcji jest barwienie i lakierowanie. Żeby nie zaprzepaścić dobrodziejstw naturalnego materiału używamy tylko ekologicznych, neutralnych barwników i lakierów. Możesz być pewien, że Ty i Twoja rodzina korzystacie z bezpiecznego i nieszkodliwego naturalnego produktu.

Pakowanie

Żeby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas transportu meble są starannie pakowane w piankę ochronną i przewożone w grubym pięciowarstwowym kartonie. Produkt trafi do Was w takim samym stanie w jakim opuścił fabrykę.