Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem

Łóżka drewniane

Szafki nocne

Inne meble

MateraceDrewno
Strona głównaWarunki sprzedażyPłatnościMeble na ratyKontakt

Warunki sprzedaży

Wysyłka

Łóżka i szafki są pakowane w opakowania niwelujące ryzyko uszkodzenia podczas transportu. Dostawa odbywa się za pośrednictwem kuriera w cenie 249,- zł

Termin realizacji

Ponieważ każde łóżko jest wykonywane indywidualnie, czas realizacji zamówienia trwa do 6 tygodni.

Ceny i zapłata

Ceny podane w sklepie są cenami brutto (z 23% VAT). Dokładna cena jest obliczana podczas konfiguracji każdego z mebli.

Dostawa

Cena dostawy jest podawana w koszyku, podczas składania zamówienia i doliczana jest do wartości zamówienia. Cena dostawy w ramach pakietu 'All inclusive' obejmuje: dostawę we wskazane miejsce w Polsce, wniesienie mebla do pokoju, złożenie i wypoziomowanie mebla. Opcjonalnie możliwe jest wyniesienie starego łóżka - po ustaleniu warunków z osobą dostarczającą meble.

Sprzedaż ratalna

Sprzedaż ratalna realizowana jest za pośrednictwem systemu ratalnego Żagiel. Informacje na temat warunków uzyskania kredytu znajdują się w zakładce meble na raty

Gwarancja

Dajemy 5 lat gwarancji na sprzedawane przez nas wyroby. Gwarancja obejmuje wszelkie usterki powstałe wskutek wadliwego wykonania: rozklejenia, wypaczenia etc o ile nie zostały one spowodowane mechanicznie przez Klienta w trakcie użytkowania.

Zwroty

Możliwe jest dokonanie zwrotu zakupionego towaru w terminie 30 dni od dostarczenia. W takim wypadku kwota zwrotu zostaje pomniejszona o koszty transportu oraz opłatę manipulacyjną w wysokości 10% wartości przedmiotu zamówienia.

Kolory i rozmiary

Podczas składania zamówienia należy wybrać kolor. Proszę zauważyć, że nasze produkty są wykonywane z naturalnego materiału więc kolor może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciach. Ponadto ustawienia Państwa monitora mogą zmienić rzeczywisty kolor. Łóżka dostępne są w różnych rozmiarach - standardowe dostępne są w naszym sklepie internetowym; istnieje jednak możliwość zamówienia nietypowego rozmiaru - wówczas prosimy o kontakt.

Zastrzeżenia

Zastrzegamy prawo odmowy realizacji zamówienia jeśli niemożliwe będzie potwierdzenie lub nie zostanie wpłacona zaliczka lub będzie wpłacona w niepełnej wysokości oraz jeśli - z przyczyn technicznych będzie niemożliwe wykonanie danego modelu.

Dane osobowe

Dane osobowe uzyskane w podczas składania zamówienia wykorzystywane są wyłącznie w celach związanych z przetwarzaniem i realizacją zamówienia i wystawienia faktury VAT. Dane nie są udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych właścicielom danych przysługuje prawo do wglądu w ich dane, poprawienia lub usunuięcia.

Rabaty, zniżki

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen. W tej sprawie prosimy o kontakt telefoniczny